• Benimle Delirir Misin? Oyunu

Benimle Delirir Misin? Oyunu İstanbul'da seyircisiyle buluşuyor. İstanbul tiyatro biletleri BuBilet.com.tr'de!

Benimle Delirir Misin? Oyunu İstanbul'da seyircisiyle buluşuyor. İstanbul tiyatro biletleri BuBilet.com.tr'de!

Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Bir evlilik ve aşk aranjmanı... Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç.

Hepinizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi. Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için sizi. Aslında yıllarca hiçbiriniz tam manasıyla çözememiştiniz bu derin meseleyi. Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artu'nun kaleminden Nihan Durukan Yapıcı ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor.

Sadece birkaç saat delirmeye varım diyenler, mutsuz kadınların, mutsuzluk veren kayınvalidelere, mutsuz kocaların da “Eee artık evlenme vaktin geldi de geçiyor” diyen babalara dönüştüğü trajikomik bir dünyayı bir kez daha keşfetmek isteyenler!

Oyuncular: Nihan Durukan Yapıcı , Necmi Yapıcı

Yazar: Mine Artu
Yönetmen: Necmi Yapıcı
Yapımcı: Şenay Cevrioğlu

18 Aralık Cumartesi - 22:00
Selda Bağcan Konseri
  • Dorock XL Venue - Fitaş Sahnesi
  • Son 99 Kupon

150,00 TL

37%
18 Aralık, 19 Aralık
Kürk Mantolu Madonna Oyunu
  • Yasemin Yalçın Sahnesi
  • Son 99 Kupon

107,50 TL67,50 TL