• Gezgin Fest - İstanbul

Gezgin Fest - İstanbul 24 - 26 Haziran 2022 tarihlerinde 2018 yılında yapılan GezginFest İstanbul ile aynı etkinlik alanı Gümüşdere Plajında gerçekleşecek.

 • BuBilet 120 TL'den başlayan fiyatlar ile
 • Gezgin Fest - İstanbul 
 • İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.
 • Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.
 • Rezervasyona gerek yoktur.
 • Tarih: 24 Haziran - 26 Haziran

Gezgin Fest - Istanbul 24 - 26 Haziran 2022 tarihlerinde 2018 yılında yapılan GezginFest İstanbul ile aynı etkinlik alanı Gümüşdere Plajında gerçekleşecektir.

BU SENE KİMLER VAR?
Haluk Levent, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Murda, Dolu Kadehi Ters Tut, Khontkar, Perdenin Ardındakiler, Gaye Su Akyol, Şehinşah, Güneş, Hedonutopia ve daha bir çok isim padnemiden sonraki ilk festival olacak olan Gezgin Fest'te sahne alıyor.

Bu sene 6.sı organize edilen festival 2018 yılını 3 ödül ile tamamlamıştır . Dünyaca ünlü sanatçıların geleceği 2021 etkinliği; elektronik müzik, rap, indie ve alternatif tarzıyla farklılık yaratmayı amaçlamaktadır.

Önceki yıllarda; Mohsen Namjoo, Boney M, Kadebostany, Barcelona Gipsy, Teoman, Athena, Duman, Selda Bağcan, Haluk Levent,Ezhel, Kardeş Türküler, İlkay Akkaya, Manga gibi sanatçılara ev sahipliği yapan festival ; Konserler, özel showlar, dans etkinlikleri, oyunlar, atölyeler, stand up gösterileri, film gösterimleri ve konser etkinlikleriyle alışılmışın dışında bir festival hayal etmektedir.


ULAŞIM 
Kilyos Big Beach’de gerçekleşecek festivalimiz için Kilyos  Gümüşdere Plajı konumunu işaretlemelisiniz.  İstanbul’a vardığınızda özel aracınızla gidiyorsanız Kilyos’a ulaşmak için başlıca iki alternatifiniz var. Sarıyer üzerinden, ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişini kullanmanız gerekiyor. Bol manzaralı bir yolculuk geçirmek istiyorsanız ormanın içinden geçen Maslak yolunu tavsiye ederiz.

Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer’i konum olarak almalıdırlar. Taksim, Beşiktaş ve birçok merkezi noktadan kalkan İETT otobüsleriyle ya da herhangi bir meto durağından HACIOSMAN durağına gelerek oradan dolmuşlarla ya da taksilerle gelebilirsiniz.

 

Alana girişler nasıl olacaktır?

Kapı açılış saatinde güvenlik bölgesinden girişler alınacaktır. Girişte fırsat kodunuz veya mobil barkod kodunuz ve kimliğinizle birlikte geçiş yapabilirsiniz.Lütfen alana gelirken biletinizi veya kimliğinizi  (nüfus cüzdanı veya ehliyet) unutmayınız.

Alanda telefon çekiyor mu ? Sarj sorunumuz olacak mı ? 

Alanda tüm hatlar çekmektedir. Sarj karavanları oluşturulacaktır.

Alanda otopark var mıdır ? 

Kilyos etkinlik alanının en büyük otoparkı festival alanımızdadır. Giriş kapısının yanındaki 4.000 kapasiteli otoparkı kullanabilirsiniz. Otopark ücretleri güncel olarak İnstagram hesabımızdan paylaşılacaktır. 

Biletimi devredebilir miyim ? 

Biletinizi devredebilirsiniz. QR kodu ilk alana girişte okutulacak ve daha sonra geçerliliği kalmayacak olan bir koddur. Dolayısıyla her kod bir kez okutulabilir.
Not: BİLETİNİZİ FESTİVALDE BULUNDUĞUNUZ SÜRECE SAKLAYINIZ.


Alana yiyecek-içecek getirebilecek miyiz? 
Festival alanına dışarıdan yiyecek içecek girişi çoğu festivallerde olduğu gibi Gezginfest’te de güvenlik nedeniyle yasaktır. Alanda yeterli yemek ve yaşam alanı oluşturulacaktır. Ayrıca alanda vegan mutfağı da bulunacaktır.

Alana getirilmesi yasak olan şeyler nelerdir?
Festivale güvenlik sebebiyle; şemsiye, şezlong, yiyecek-içecek; reçetesiz ilaçlar; her türlü yanıcı patlayıcı madde alınmayacaktır. Parfüm, kamp sandalyesi gibi birçok festivalde yasak olan kişisel malzemeler ise sorunsuz alana getirilebilmektedir.

Evcil hayvanlarımızı getirebilir miyiz? 
Mamalar bizden, siz yeter ki dostlarımızı getirin. Kendilerine özel alan oluşturulacaktır.


FESTİVAL KURALLARI
- Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan bilet yenisiyle değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.
- Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.
- Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için sokakta satılan biletleri satın almayın.
- Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
 

Kamp Kombine Karavan Bileti Nedir ?

Karavan sahibi misafirlerimizin alanda yer kullanımıdır. Alanda hazır karavan konaklaması değildir. 

- Elektrik dahil değildir. 

Çadır Kiralama ( 3 Günlük ) - Sınırlı Sayıdadır 

Yazlık 2 kişilik standart festival çadırlarıdır. Mat ve Tulum bulunmamaktadır.Festival bileti dahil değildir. Kurulum ve Toplama size aittir. Kimlik karşılığı verilmektedir. Eğer 2 kişi iseniz 2. kişi sadece festival bileti alsa yeterlidir.

29%
30 Ocak Pazar - 20:30
Oyuk Oyunu
 • Tiyatrolog Akademi Alsancak Sahnesi
 • Son 99 Bilet

49,00 TL35,00 TL

30%
17 Şubat, 18 Şubat
Erkek Aklı Oksimoron Oyunu
 • Narlıdere, Karşıyaka
 • Son 99 Bilet

113,00 TL79,00 TL

37%
26 Ocak Çarşamba - 21:00
Mary Jane Konseri
 • Hangout PSM
 • Son 99 Bilet

79,00 TL50,00 TL