• Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Müzisyen, besteci, söz yazarı, aranjör ve yorumcu Cihan Mürtezaoğlu, Volume Alsancak'da! İndirimli İzmir konser biletleri BuKupon.com'da...

Cihan Mürtezaoğlu Konseri

Hem söz yarazı hem aranjör olan Cihan Mürtezaoğlu İzmir'de sevenlerine muhteşem bir gece yaşatacak. Bu gecede yerinizi almak için BuKupon.com'dan indirimli konser biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Cihan Mürtezaoğlu

Küçük yaşta dolapta bulduğu Bülent Ortaçgil ve Fikret Kızılok'un birlikte seslendirdikleri "Pencere Önü Çiçeği" albümünü bulmasıyla müziğe başladığına inanan sevilen sanatçı Cihan Mürtezaoğlu, üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünden tam burslu olarak tamamlamıştır.

Henüz 14 yaşındayken amcasından gitar çalmayı öğrenen sanatçı ilk kez Beyoğlu'nda sahne almaya başlamıştır. Caz gitaristi olma yolunda ilerlerken kendisi için doğru bir tercih olmadığını anlayıp caz müziği bırakmıştır.

Hem söz yazarı, hem gitarist, hem de aranjör olan Mürtezaoğlu, Mabel Matiz, Pinhani, Yasemin Mori, Kardeş Türküler ve Ceylan Ertem gibi ünlü isimlerle çalışmıştır.2006 yılında Bitsin Bu Delilik isimli albüm ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

 

 

17%
26 Aralık Pazar - 20:00
Suç ve Ceza Raskolnikov Oyunu - 1 Alana 1 Bedava Bilet
  • Tiyatro35 Monobox Sahne Sanatları Atölyesi
  • Son 99 Kupon

180,00 TL150,00 TL

22%
08 Aralık, 22 Aralık
Tatlı Çarşamba Oyunu
  • Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
  • Son 99 Kupon

50,00 TL39,00 TL