• Shirley Valentine Oyunu
  • Shirley Valentine Oyunu

Sumru Yavrucuk’un tek kişilik komedi oyunu "Shirley", 3 Eylül'de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosunda sahneleniyor. İndirimli biletler Bukupon'da!

Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu "Shirley", tiyatro tutkunlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin öyküsü... Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikayesi olan ‘Shirley’, başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor. Tiyatro literatürünün en başarılı kadın oyunları arasında anılan ve dünyanın pek çok ülkesinde sahnelenen oyun, yaz turnesinin ardından İstanbul prömiyeriyle şehre inecek...

Shirley Hakkında
Willy Russell’ın Shirley Valentine adlı oyunundan ‘Shirley’ ismiyle Türkçe’ye uyarlanan oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.Tek kişilik müzikli bir komedi oyunu olan Shirley, Türkiye’de başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla sahneleniyor. Sayısız tiyatro ödülünün sahibi Yavrucuk, Shirley’nin yönetmenliğini de üstlenirken, aynı zamanda oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandırıyor. 

Yazarı: Willy Russel
Yöneten/Oynayan: Sumru Yavrucuk
Dekor Tasarım: Nurdan Aliyazıcıoğlu
Işık Tasarım: Yakup Çartık
Prodüksiyon: Özkaya Yapım

18%
11 Aralık - 25 Aralık
Örümcek Adam: Sihirli Küre Çocuk Oyunu
  • Konak, Karşıyaka, Narlıdere, Torbalı
  • Son 99 Kupon

36,00 TL29,50 TL

11%
10 Aralık - 26 Aralık
Limandaki Aşk Oyunu
  • Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
  • Son 99 Kupon

67,50 TL60,00 TL