1 Alana 1 Bedava Kampanyası ile Gidebileceğiniz 7 Harika Bubilet Festivali

KonserlerKaan Akburu07 Temmuz 2022
1 Alana 1 Bedava Kampanyası ile Gidebileceğiniz 7 Harika Bubilet Festivali
İçindekiler

Konser, kamp, yemek ve bunlar gibi onlarca güzel şeyin bulunacağı festivallerle bu yaz, sizin yazınız! Onlarca sanatçının katılacağı, birbirinden eğlenceli konserlerin bulunacağı bu festivallerde kesinlikle yerinizi ayırtmalısınız. Sevdiklerinizle birlikte yapacağınız eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, festival havasını içinizde hissedeceğiniz bu eğlenceli yaz günlerinde siz de denizle serinleyebilir, müzikle rahatlayabilir ve mükemmel bir tatille bütün stresinizi atabilirsiniz.

Bu festivallere sevdiklerinizi de yanınızda götürmeniz için Bubilet olarak bayrama özel bir de kampanya yaptık. Bugünden itibaren 8 Temmuz’a kadar alacağınız biletlerinize bir bilet de bizden! Bu kampanyadan yararlanmak için hemen Bubilet’ten biletinizi almayı unutmayın.

1 Alana 1 Bedava Kampanyasının Geçerli Olduğu Festivaller

1-Kuzey Fest

Sinop’un en güzel sahillerinden olan Akliman Sahili’nde gerçekleşecek ve 4 gün sürecek Kuzey Fest’e Mor ve Ötesi, Manga, Pinhani, Hayko Cepkin ve Ceza dahil olmak üzere toplam 20 sanatçı katılacak. Geçtiğimiz iki yılda yazı kasıp kavuran Kuzey Fest, bu sene de Karadeniz’in eşsiz doğasıyla birlikte müzikseverlere sınırsız müzik ve eğlence sunacak. 4-5-6-7 Ağustos 2022 tarihlerinde düzenlenecek bu festivali kaçırmayın. Sitemizden bilet alarak şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

2-Kozlu Müzik Festivali

Bu yıl ikincisinin gerçekleşeceği Kozlu Müzik Festivali, geçen sene olduğu gibi bu sene de mükemmel bir müzik deneyimi sunacak. Geçen sene Karadeniz’in en beğenilen festivallerinden biri olan ve içlerinde Manga, Çakal, Emre Aydın, Pinhani, Hayko Cepkin ve Adamlar’ın da olacağı 17 sanatçının katılacağı Kozlu Müzik Festivali, 28-29-30-31 Temmuz 2022 tarihlerinde Kozlu Sahili’nde sizleri bekliyor. Bu harika festivale katılmak ve kampanyadan yararlanmak için 8 Temmuz’a kadar biletinizi almayı unutmayın!

3-Trakya Fest

“Tüm renkleri buluşturan festival” sloganıyla müzikseverlerin kalbini çalan ve daha önceki yıllarda ismini sıkça duyduğumuz Trakya Fest, bu sene de festival tutkusunu ortaya çıkaracak. 22 sanatçının katılacağı ve binlerce müzikseveri bir araya getiren bu festivalde Mor ve Ötesi, Can Bonomo, Pinhani, Manga, Batuflex ve Lvbel C5 de bulunacak. 21-22-23-24 Temmuz 2022 tarihlerinde Sunset Beach/Erikli’de olacak Trakya Fest’te siz de yerinizi ayırtmak ve kampanyadan yararlanmak istiyorsanız sitemizden bilet alabilirsiniz.

4-Keçifest

“Bütün gençler birer keçidir” düşüncesiyle festivallere renk katmayı amaçlayan Keçifest, bu sene de genç kitlesi için içerisinde modern dans gösterileri, stand up performansları ve sinema da dahil olmak üzere birçok harika aktivitenin olacağı bir etkinlikle karşımızda! 26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan ve Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Ozbi ve Şanışer’in de katılacağı bu festival, farklı ve eşsiz etkinlikleri ile Pamucak Sahili/İzmir’de sizleri bekliyor. “Ben de bir keçiyim” diyen herkes şimdiden yerlerini ayırtmayı unutmasınlar. Kampanyadan yararlanmak ve bilet almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

5-GitFest- Kamp Karavan Outdoor Festivali

Alışılmışın aksine harika bir kamp karavan etkinliği gerçekleştiren GitFest ile hem dinlenin, hem eğlenin! Doğal yaşam seven ve huzur arayanların kesinlikle katılması gereken GitFest, bu sene 1-2-3 Temmuz 2022 tarihlerinde Doğanbey Plajı/Seferihisar’da sizler için hazır olacak. Yüksek Sadakat ve Yeni Türkü’nün de içinde olacağı 8 ayrı sanatçı, müzikseverleri hem eğlenceye, hem de müziğe doyuracak. Kampanyadan yararlanmak için biletinizi almayı unutmayın!

6-Cinatı Caz Festivali

Caz müzik kitlesinin bir numaralı festivali olan Cinatı Caz Festivali, bu sene de kitlesine hitap eden en büyük festivallerden birini gerçekleştiriyor. Bülent Ortaçgil, Kerem Görsev Trio ve Önder Focan Band’in de katılacağı Cinatı Caz Festivali, 2-3-4 Eylül 2022 tarihlerinde sizleri Acar Camping/Eski Foça’da bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

7-Burger Tower PikFest Sinop

Gündüz etabında geleneksel oyunlar, dans atölyeleri ve yarışmaların olacağı, akşam etabının ise bol müzikle geçeceği PikFest, alışılmışın dışında bir eğlence ile festival ruhunuzu ortaya çıkaracak. Ece Seçkin ve Bedük’ün de katılacağı PikFest, 13-14 Temmuz 2022 tarihlerinde Akliman Mesire Alanı/Sinop’ta sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanmak ve bilet alıp yerinizi ayırtmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Trakya Fest
Trakya Fest
Şarköy Sahili25 Ağustos Perşembe - 12:00İncele
Keçifest
Keçifest
Selçuk-Pamucak Sahili26 Ağustos Cuma - 10:00İncele
Cinatı Caz Festivali
Cinatı Caz Festivali
Acar Camping, Foça/İzmir02 Eylül Cuma - 10:00İncele