Bubilet Senden Kampanya Bizden
Hobi - BlogBilgen Bülbül16 Haziran 2022
İçindekiler

Bubilet kampanyalarından haberdar mısın? Eğer sıkı bir Bubilet kullanıcısıysan Bir Alana Bir Bedava Bilet’ten, kampanya dönemlerimizden ve Çift Kişilik Bilet Avantajları’ndan eminiz haberdarsınızdır. Eğer etkinlik biletinizi ilk kez satın alıyorsanız da işte sizlerin hoşuna gidecek kampanyalarımızı anlatıyoruz… Bubilet’te cebinize dost biletler vardır! Kampanyalı biletlerin sizi sıkı bir Bubilet kullanıcısı yapacağından da şüphemiz yok!

Kampanyalı Biletler

Uygun bilet fiyatlarını, Bubilet müşterisiyle buluşturmak için özel bir günün olması bizler için yeterlidir! Severiz çünkü; her kesimden müşterinin uygun bilet fiyatlarıyla sanatla buluşmasını… Yıl içinde gerçekleşen bayramlarda, özel günlerde bu kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyaların içinde Bir Alana Bir Bedava Bilet, Çift Kişilik Bilet ve Özel Avantajlı Tek Kişilik Biletler satışa sunulmaktadır. Kampanya dönemleri için Bubilet uygulamasını indirmeniz, Instagram hesabımızı takibe almanız ve Bubilet sitesinde sörf yapmanız yeterlidir.

Bir Alana Bir Bedava Bilet Avantajı

Eğer bir etkinliğe iki kişi olarak katılmak istiyorsanız bahsedeceğimiz Bir Alana Bir Bedava Bilet kampanyası tam olarak sizin için oluşturulmuştur! Tek yapmanız gereken Bir Alana Bir Bedava Bilet kampanyasını seçmeniz. Doğru bilet seçeneğini seçtiğinize eminseniz ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bilet satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra tarafınıza iki kod iletilecektir. Bunlarla etkinliğe giriş yapabilirsiniz. Bu arada altını çizeriz ki biletlerinizde aynı ismin olması sıkıntı olmamaktadır. Girişlerde tarafınıza iletilen kodu söylemeniz yeterlidir.

Çift Kişilik Bilet Avantajı

Bir Alana Bir Bedava Bilet Avantajıyla, aynı avantajlara sahiptir. Tek fark olarak iki kişi olarak hesaplanan ücretten indirim yapılmaktadır. İletilen sipariş koduyla etkinlik alanına sıkıntısız bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Sizde avantajlı biletlerden yer almak istiyorsanız Bubilet sayfamıza üye olun ve konserlerin, festivallerin ve tiyatroların keyfini çıkarın!