Bubilet’ten Alacağınız Biletler İçin Hiç Ağaç Kesilmiyor
Hobi - BlogBubilet13 Mart 2022
İçindekiler

Bubilet sürdürülebilir bir hayat için tüm biletleme sürecini dijital olarak yürütüyor. Aldığınız biletler için ağaç kesilmiyor, doğal yaşam korunuyor.

Çevre duyarlılığını artırmak, sosyal anlamda yaşam kalitesini yükseltmek ve doğal dengeyi korumak adına Bubilet’ten satın aldığınız tüm etkinliklere adınıza kesilen dijital biletinizle işlem yapabilir, kağıt bilete ihtiyaç duymadan dilediğiniz etkinliğe katılabilirsiniz.

Her Sene 220 Ağacı Kurtarıyoruz

Katılmak istediğiniz etkinlikler için bilet tercihinizi Bubilet’ten yana yapmanız senede 220 ağacın kesilmekten kurtulması anlamına geliyor. 6 futbol sahası büyüklüğünde ormanlık alanın yok olmasını önleyen Bubilet, doğa bilincini yaygınlaştırmayı şirket politikası olarak görmektedir.

Karbon Ayak İzimizi Düşürüyoruz

Biletleme sürecini kağıt bilet yerine dijital bilet olarak yürütüyor olmamız yalnızca ağaçların kurtulması anlamına da gelmiyor. Ormanlık alanlarımızı korurken kağıt bilet basımı için tüketilen plastik ve kimyasal ürünlere de ihtiyaç duymuyoruz. Bu sayede temiz su kaynaklarımızı koruyor, verimli topraklarımızı da kimyasal atıklardan kurtarıyoruz.