Trakya Fest Etkinlik Programı ve Tüm Detaylar

KonserlerKaan Akburu01 Ağustos 2022
Trakya Fest Etkinlik Programı ve Tüm Detaylar
İçindekiler

Eğlenmeyi seven Tekirdağlıların uzun süredir beklediği Trakya Fest, sonunda gerçekleşiyor! Ağustos ayınızı harika bir festival ile taçlandırmak isterseniz Trakya Fest'e hemen biletinizi almanızı tavsiye ederiz. Yaz ayını en güzel şekilde değerlendirmek isteyenleri ağırlayan bu festivale bilet bulmakta zorlanabilirsiniz. Peki, bu şahane festivalde sizleri neler bekliyor hemen bir göz atalım.

Trakya Fest

Trakya Fest, doğa ile iç içe olmayı sevenleri, yeni şeyler öğrenmeyi, sosyalleşmeyi, doyasıya eğlenmek isteyenleri bir araya getiren harika bir yaz festivalidir. Bu harika festival 25–26-27-28 Ağustos tarihleri arasında Şarköy sahilinde gerçekleşecek. Doya doya müzik dinleyebileceğiniz bu festivalde sizlere, Can Bonomo, Emir Can İğrek, Evdeki Saat ve Köfn eşlik edecek. Siz de hem arkadaşlarınızla hem de evcil dostlarınızla bu festivale katılabilir, yaz ayının en güzel festivalinde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Trakya Fest biletlerinizi indirimli bilet fırsatı sunan Bubilet'ten almayı ve bu şahane etkinlikteki yerinizi almayı sakın unutmayın!

Trakya Fest Etkinlik Detayları

Trakya Fest, doyasıya eğlenmek isteyenleri, Ağustos ayının bunaltıcı sıcaklarından kurtulup müzik eşliğinde kaliteli zaman geçirmek isteyenleri bekliyor! Birbirinden güzel konserlerin gerçekleşeceği bu harika festivale sevdiklerinizle birlikte katılmalı, hem doğanın hem de müziğin huzurlu kollarına kendinizi bırakmalısınız. Biletlerinizi Bubilet'ten avantajlı olarak hemen satın alabilirsiniz.

  • Yer: Şarköy Sahili / Tekirdağ
  • Tarih: 25-26-27-28 Ağustos 2022
  • Saat: 12:00
  • 18 Yaş Sınırı: Var
Trakya Fest
Trakya Fest
Şarköy Sahili25 Ağustos Perşembe - 12:00İncele