İstanbul

Kaleo Konseri

İzlediyseniz Siz de Alkışlayın

Etkinlik Detayı

'WAY DOWN WE GO' İLE ÜNLENEN İZLANDALI ROCK GRUBU 'KALEO' DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA İLK KEZ İSTANBUL'DA

3 TEMMUZ 2022 - KÜÇÜKÇİFTLİK PARK

2016 tarihli satış rekorları kıran  ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B'nin yayınlanışından bu yana ülkemizde de hatırı sayılı bir hayran kitlesine sahip olan İzlandalı rock grubu KALEO, ilk İstanbul konserini açıkladı.

İsimlerini Hawai dilinde 'ses' anlamına gelen KALEO'dan alan grup, EPİFONİ organizasyonu ve 'Join & Blend'in kurumsal sponsorluğunda 3 Temmuz 2022 tarihinde KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak. KALEO öncesinde sahnede yine İzlandalı bir şarkıcı-söz yazarı olan Júníus Meyvant, ülkemizde son dönemin en çok ses getiren gruplarından Adamlar ve Al'York ortamı ısıtacak.

Solistliğini kendine has güçlü vokaliyle dikkat çeken karizmatik JJ Julius'un üstlediği KALEO, son albümleri Surface Sounds'un 2022 dünya turnesi 'Fight or Flight Tour' kapsamında ilk kez ülkemizde olacak.

 

Grammy adayı olan 'No Good', ''All the Pretty Girls'  Grey's Anatomy, Riverdale gibi onlarca popüler dizide kullanılan  'Way Down We Go' gibi şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üzerinde dinlenmeye ulaşan, Londra'dan Moskova'ya uzanan biletleri tükenen konserler veren KALEO, dünya çapında bir fenomen olduğunu kanıtladı.

Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, heyecan verici canlı performanslarıyla tanınan KALEO, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo gibi önemli festivallerde sahne aldı, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılış grubu olarak özel olarak seçildi.

KALEO'nun ikinci albümü - Surface Sounds - 23 Nisan 2021'de yayınlandı. “I Want More” ve “Break My Baby”nin şimdiden hit olduğu albümün dünya turnesinde İstanbul'un da eklenmesi büyük heyecan yarattı.

Etkinlik Akışı:

18:00 – Kapı Açılış

18:50 – Junius Meyvant

19:40 – Al York

20:45 – Adamlar

22:30 – Kaleo

Bilet Satın Al

Tarih Seçiniz
Seans Bulunamadı!

Etkinlikte şu anda seans bulunmamaktadır.
Seans eklendiğinde haberdar olmak isterseniz etkinliği favorinize ekleyebilirsiniz.

Sanatçılar

Adamlar
Adamlar 6Etkinlik
Kaleo
Kaleo 1Etkinlik
Adamlar
Adamlar 6Etkinlik
Kaleo
Kaleo 1Etkinlik

Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.

  E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.

   Çıktı almanıza gerek yoktur.

  18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

  18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

  Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

  Mekan, girişini uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

  Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.