Şehir Seç
Bubilet'te şehrine özel tüm etkinlikler bir tık uzağında!

Şehrini seçip eğlenceye başla.

İzmir

Evdeki Saat

Hakkında

Parçalarında daha çok Kadıköy-Karaköy soundunu kullanan grup, şarkılarındaki amatör ruhunu koruyarak sokak ve şiiri buluşturuyor. Neşet Ertaş, Türk 70’ler pop, Anadolu Pop gibi tür ve kişilerden besleniyor. Grubun şarkılarını aynı zamanda grubun solisti de olan Eren Alıcı kaleme alıyor. 

Grup ilk olarak “Biraz Olsun” isimli parçalarını internette yayınladıklarında insanların ilgisini çektiğini düşünerek yollarına devam etmiş. Dinleyicinin ilgisine karşılık olarak ikinci yayınladıkları şarkı “Deli Miyim” isimli parçalarıdır. Ardından her ay bir şarkı yayınlamaya devam etmişler.

Grup ilk single çalışması olan “Eski ve Tozlar İçinde” isimli çalışmasını 2015 yılında yayımladı. Ardından 2017 yılında “Bizi Orada Arama” isimli albüm çalışmasını yayımladılar. Ardından da sırasıyla “Yanlış Var”, “İnsanlar Ne Güzel Gülüyor”, “Ay Doğar”, “Mucize”, “Mümkün Değil”, “Mükemmel”, “Adalet Strasse”, “Ekin” ve “Çürüdüm” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Sanatçı, son olarak 2020 yılında “Uzunlar” isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Bartu Küçükçağlayan’ın Mücbir Sebepler kanalında Uzunlar parçasının duyulması ile grubun tanınırlığı ve şarkının dinlenmesi arttı. Şarkının iki farklı versiyonu bulunmaktadır.