23 Nisan'a Özel Çocuk Etkinlikleri Bubilet'te!
Çocuk

Bu 23 Nisan’da çocukları birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor! Hayatımızın neşe kaynağı çocuklarımızın doyasıya eğleneceği, eğlenirken bir yandan da öğreneceği pek çok etkinliğin biletleri BuBilet’te! Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz olan çocuklara armağan ettiği bu özel günü daha anlamlı hale getirmek için 23 Nisan’a özel çocuk etkinliklerine bilet alabilir, çocuklarınızla birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz. BuBilet’ten çocukların hayal dünyasına hitap eden çocuk oyunlarına, illüzyon gösterilerine ve daha pek çok eğlenceli aktiviteye indirimli bilet satın alabilirsiniz.

23 Nisan'da Çocuklarınızla Gidebileceğiniz En Güzel Etkinlikler

Çocuk tiyatro oyunları, müzikaller ve illüzyon gösterileri çocukların gelişimine doğrudan katkıları olan aktivitelerdir. Çocuklarda merak duygusunu ortaya çıkaran ve keşfetmeye istekli hale getiren bu etkinliklerin her çocuk tarafından mutlaka izlenmesi gerekiyor. BuBilet uygun bilet imkanı sunarak bu gelişime katkı sağlamayı hedefliyor. Çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz, 23 Nisan’da çocuklarınızla gidebileceğiniz en güzel etkinlikleri sizin için derledik.

Çocuk Kalbi Oyunu

Dünyada gelişime en faydalı olarak kabul edilen Çocuk Kalbi kitabından uyarlanan Çocuk Kalbi Oyunu, hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifle izleyebileceği bir tiyatro oyunudur. Ailelerin de eğleneceği, hayata ve insan ilişkilerine dair önemli mesajlar alacağı bu oyun aile tiyatrosu olarak da geçiyor. Özveri, yardımlaşma, dürüstlük, iyilik ve sevginin vurgulandığı bu oyundan çocuklar çok şey öğrenecek! Kampanyalı bilet satın almak için hemen BuBilet’e gelebilirsiniz.

 • Yer: Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul
 • Tarih: 23 Nisan 2022
 • Saat: 16:00
 • Yaş Sınırı: 4 yaşından büyük tüm çocuklar etkinliğe katılabilir.

Pinokyo Çocuk Oyunu

Hepimiz Pinokyo’nun maceralarını masallarda dinledik. Pinokyo bu sefer sadece masallarda değil, tiyatro oyunu ile karşımıza çıkıyor. Yalan söyledikçe burnu uzayan kahramanımız Pinokyo, yalan söylemenin yanlış olduğunu çocuklara öğretirken bir yandan da eğlendiriyor. Pinokyo Çocuk Oyunu 23 Nisan Cumartesi günü Actor Studio Sahne Sanatları Merkezinde çocuklarla buluşuyor. İndirimli bilet almak için geç kalmadan BuBilet’e gelin.

 • Yer: Actor Studio Sahne Sanatları Merkezi / Ankara
 • Tarih: 23 Nisan 2022
 • Saat: 15:00

Uzay Yolculuğu Çocuk Oyunu

Evren ve uzay yediden yetmişe herkes için merak uyandıran bir konudur. Üzerinde yaşadığımız dünyamız hakkında bile maalesef ki yeterli bilgiye sahip değiliz. Merak duygusu ve heyecan ile birlikte evrenimizi keşfetmeye çalışıyor ve gezegenler hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Çocuklara uzayı sevdirecek ve hayal dünyalarını genişletecek bir oyun olan Uzay Yolculuğu Çocuk Oyunu ile miniklerin kalbinde uzay sevgisi oluşturabilir, hayal dünyalarını genişletebilirsiniz. BuBilet’ten biletlerinizi uygun fiyata satın alarak çocuklarınızı keyifli bir oyun ile buluşturabilirsiniz.

 • Yer: İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi / İzmir
 • Tarih: 23 Nisan 2022
 • Saat: 14:00
 • Yaş Sınırı: 3 yaş sınırı vardır.

Ağustos Böceği İle Karıncanın Maceraları Oyunu

Tüm yaz boyunca yatan Ağustos böceğine hayatının dersini veren karıncanın çocuklara vereceği bir mesaj var. Tembelliğin hiçbir zaman başarı getirmediğini gösteren Ağustos Böceği İle Karıncanın Maceraları oyunu, Bursa’da çocuklarla buluşuyor. Çocukların keyifle izleyeceği bu gösteriye indirimli bilet satın almak için hemen BuBilet’e gelin.

 • Yer: Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi / Bursa
 • Tarih: 23 Nisan 2022
 • Saat: 19:00

23 Nisan'a Özel İndirimli Biletlerinizi Tükenmeden Alın

BuBilet, 23 Nisan’da çocukların eğlenmesi, öğrenmesi ve ailesi ile birlikte keyifli zaman geçirebilmesi için özel indirimli bilet fırsatı sunuyor. Birbirinden eğlenceli oyunlar ile çocuklarınıza sürpriz yapabilir, bu özel günde yüzlerinde tebessüm oluşturabilirsiniz. 23 Nisan’a özel indirimli biletlerinizi tükenmeden alın ve BuBilet’in avantajlarından yararlanın.

Uzay Yolculuğu Çocuk Oyunu
Uzay Yolculuğu Çocuk Oyunu
İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi21 Mayıs Cumartesi - 13:00İncele
Pinokyo Çocuk Oyunu
Pinokyo Çocuk Oyunu
Yenimahalle21 Mayıs Cumartesi - 13:00İncele
 Ağustos Böceği ile Karıncanın Maceraları
Ağustos Böceği ile Karıncanın Maceraları
Yenimahalle23 Mayıs Pazartesi - 13:00İncele