Bubilet İzmir Blog

En Yeniler
2022 Müzik Festivalleri

2022'nin en iyi müzik festivallerini bu içerikte listeledik. Günler süren müzik festivallerinde soluksuz eğlence için en iyi festivaller ve indirimli biletler Bubilet'te!

Konserler
23 Nisan Etkinlikleri

23 Nisan'da şehrinize özel çocuk etkinliklerini bu içerikte derledik. Bubilet'ten indirimli fiyatlarla bilet satın alabileceğiniz 23 Nisan'a özel çocuk etkinlikleri için tıklayın.

Çocuk
Uyarlama Şarkılar

Dilimize pelesenk olmuş bazı tanınmış şarkıların melodilerinin yabancı şarkılardan uyarlama olduğunu biliyor muydunuz? Türkçe'ye uyarlanan yabancı şarkılar bu içerikte.

Hobi - Blog
23'ün Aşk Dolu Hikayesi

Mor ve Ötesi'nin 23 isimli şarkısının hikayesini duymuş muydunuz? Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin ve sevgilisi Şafak'la ilgili 23 şarkısının hikayesini bu içerikte keşfedin.

Hobi - Blog
Alternatif Müzik Grupları

Üçüncü yeniler akımı hayatımıza 2010 yılından sonra girmeye başlamıştır. Üçüncü yeniler akımı, şarkı sözlerinde mizahı rahatlıkla kullanabilen, bağımsız ve evde kaydedilen albümleri bulunan gruplardır.

Hobi - Blog
Bal'ın Hikayesini Keşfedin

Duman grubunun ‘’bal’’ şarkısı hüzünlü bir hikayeye sahiptir. Duman’ın Bal şarkısının hikayesini gelin birlikte öğrenelim.

Konserler
İki Sanatın Farklı Yönleri

Sinema ve tiyatro her ne kadar birbirlerine benzer özellikler gösterse de birbirinden farklı sanat dallarıdır. Her iki sanatın da kendine has özellikleri bulunur.

Tiyatrolar
Rap Hakkında Bilgiler

Rap müzik sevenler ve rap müzikte kendinden bir parça bulan kişiler için özel olarak hazırladığımız yazıda, müziğin derinlerine inmeyi ve tarihini araştırmak isteyenleri buluşturuyoruz. Rap müziğin tarihçesi, sizleri epey bir şaşırtacak.

Konserler
Spotify Çalma Listesi

İlkbahar Şarkıları: Baharı Bu Şarkılarla Karşılayın

Konserler