İzmirlileri Bekleyen Harika Haziran Festivalleri
KonserlerBubilet03 Haziran 2022
İçindekiler

İzmirlileri Haziran ayında bol eğlenceli festival bekliyor. Alternatif Panayır festivalinde müzikle adeta bütünleşecek, gastronomi ve eğlenceli aktivitelere doyacaksınız. Sevilen sanatçıların konserlerinin yer aldığı festivalde gününüzü güzelleştireceksiniz. ‘’Bu festival bensiz olmaz!’’ diyenlerdenseniz o halde biletlerinizi hemen BuBilet’ten alabilirsiniz. Alternatif Panayır Festivali siz olmadan olmaz!

Alternatif Panayır Festivali

Alternatif Panayır festivali pek çok eğlenceli aktiviteyi bir araya getiriyor. Sevilen sanatçıların konserlerinden tutun da gastronomiye kadar pek çok aktiviteyi bu festivalde bulabilirsiniz. Kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak bu festivale katılmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Bol konserli bu festival için geç kalmadan BuBilet’ten bilet alabilirsiniz. Festivalde sizlere Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mert Demir, Soft Analog ve Beyza Başak eşlik edecek. Birbirinden başarılı sanatçıların canlı performanslarına şahit olacağınız bu etkinlik için geç kalmadan biletinizi almalısınız.

Alternatif Panayır Etkinlik Detayları

Bir festivalden beklediklerinizi Alternatif Panayır festivalinde bulacağınızın garantisini veriyoruz. Sınırsız eğlence, harika konserler, gastronomi ve daha nicesi… Doyasıya eğleneceğiniz bu festivalde özgürce dans edecek, sanatçıların özel şarkılarına eşlik edecek ve kaliteli zaman geçireceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktireceğiniz, bolca fotoğraf çekebileceğiniz, eğlenmekten kendinizi alamayacağınız bu etkinlikte zamanın nasıl akıp gittiğine inanamayacaksınız. Hemen BuBilet’ten bu özel etkinlik için bilet almayı ve etkinlik detaylarını öğrenmeyi unutmayın.

  • Yer: İzmir Arena / İzmir
  • Tarih: 17 Haziran 2022
  • Saat: 16:00
  • 18 Yaş Sınırı: Var