İzmir Evgeny Grinko Konseri: Ağustos 2022

KonserlerKaan Akburu01 Ağustos 2022
İzmir Evgeny Grinko Konseri: Ağustos 2022
İçindekiler

Klasik müziğin önemli temsilcilerinden Evgeny Grinko, ülkemizdeki konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Piyanosuyla harika besteler çıkaran, dinleyenlerde hayranlık uyandıran ve huzur hissini iliklere kadar yaşatan sanatçı, İzmir'de hayranlarıyla buluşacak. Şaheser niteliğindeki parçalarıyla gününüzü enerjik, huzurlu ve mutlu bir şekilde noktalamak isterseniz bu konserlerdeki yerinizi almalısınız. Siz de klasik müziğe doyacağınız, birbirinden güzel parçalarda huzur bulacağınız bu konsere Bubilet'in avantajlarıyla katılabilir, indirimli bilet fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evgeny Grinko Konseri

Klasik müzik sevmeyenlerin bile içtenlikle dinlediği, parçalarında kendilerinden bir şeyler buldukları, Evgeny Grinko, İzmir'de harika bir konser vererek sevenlerine unutulmaz deneyimler yaşatacak. "Jane Maryam" , "Field" gibi parçalarıyla duygulandıran, "Valse", "Once Upon A Time" parçalarıyla içimize huzur hissini yerleştiren sanatçı, 15 Ağustos Pazartesi günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosunda, 16 Ağustos Salı günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosunda sahne alacak. Sizler de klasik müzik ruhunu derinden hissetmek ve duygudan duyguya sürüklenmek isterseniz Evgeny Grinko Konseri biletlerinizi Bubilet'ten indirimli olarak satın alabilirsiniz. Sizlerin klasik müzik eşliğinde keyifli bir gün geçirmeniz için Bubilet, bir bilet alana ikincisini hediye ediyor. Hemen bu fırsatı değerlendirin ve gecenizi klasik müzik eşliğinde noktalayın.

  • Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu - Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir
  • Tarih: 15 Ağustos 2022 - 16 Ağustos 2022
  • Saat: 21:15 - 21:00

Evgeny Grinko Konseri Biletlerinizi Bubilet'ten İndirimli Alın!

Dünyaca ünlü sanatçı Evgeny Grinko'nun birbirinden güzel parçalarını dinlemek sizlere iyi hissettirecek! Piyanonun dingin ritmine kendinizi kaptıracağınız konserde sevdiklerinizle birlikte yer almak isteyebilir, gecenizi harika bir konser ile renklendirebilirsiniz. Bu konserde indirimli bilet avantajı sunan Bubilet'i tercih etmelisiniz. Neden mi? Çünkü Bubilet, klasik müzikten vazgeçemeyenlere özel kampanyalar sunuyor. Bir bilet alana ikincisini hediye ederek, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmanıza imkan tanıyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte klasik müzik eşliğinde dans edebilir, birbirinden harika Evgeny Grinko parçalarıyla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.  O halde hemen Bubilet'in bu fırsatını değerlendirmek üzere biletinizi uygun fiyata satın alın!

Evgeny Grinko Konseri
Evgeny Grinko Konseri
Bostanlı, -14 Ağustos Pazar - 21:00İncele