İzmir Ağustos Ayı Türkçe Rap Konserleri

KonserlerKaan Akburu01 Ağustos 2022
İzmir Ağustos Ayı Türkçe Rap Konserleri
İçindekiler

Ülkemizde rap müziği benimseyenlerin, rap şarkılarda kendilerinden bir parça bulanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Sizin de müzik listenizden hiç eksik etmediğiniz, günlerce bıkmadan dinlediğiniz favori rap şarkılarınız eminiz ki vardır. Bizler hem rap ile kendinizi yeniden keşfetmeniz hem de kaliteli zaman geçirmeniz adına Ağustos ayında İzmir'de gerçekleşecek rap konserlerini sizler için listeledik. İşte İzmir Ağustos ayı Türkçe rap konserleri:

Summer Cem Konseri

Sadece ülkemizi değil Almanya'yı da müziğiyle kasıp kavuran rap sanatçısı Summer Cem, yaz ayınızı mükemmel hale getirecek bir konser hazırlığında! Sevilen şarkıları ile son döneme damga vuran sanatçı, 4 Ağustos Perşembe günü, 11 Ağustos Perşembe günü ve 17 Ağustos Çarşamba günü The Beach Alaçatı'da sahne alacak. Summer Cem konserinde doyasıya eğlenebilmeniz için Bubilet, çift kişilik bilet avantajı sunuyor. Bubilet'in bu harika jestini değerlendirmek için hemen biletlerinizi satın alabilir, sevdiklerinizle rap müziğin zirvesine ulaşabilirsiniz.

  • Yer: The Beach Alaçatı / İzmir
  • Tarih: 4 Ağustos 2022 - 11 Ağustos 2022 - 17 Ağustos 2022
  • Saat: 16:00

Motive Konseri

Rap müzik dinlemekten keyif alanların listelerinde her zaman bir Motive şarkısı bulunur! Başarılı sanatçı, hayranlarına bu kez müzik listelerinden değil konserinden seslenecek. Motive Konseri, 9 Ağustos Salı günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleşecek. Siz de Motive'nin birbirinden güzel şarkılarını, canlı performansı eşliğinde dinlemek isterseniz bu şahane konserde yerinizi alabilirsiniz. Etkinlik biletlerinizi Bubilet'ten indirimli olarak satın alabilirsiniz.

  • Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu / İzmir
  • Tarih: 9 Ağustos 2022
  • Saat: 21:15

Çakal & Reckol Konseri

Rap müziğin heyecanlı ritmine kendinizi kaptıracağınız eğlenceli bir konsere hazırsanız sizleri Çakal & Reckol konserine alalım! 16 Ağustos Salı günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleşecek konserde sevdiklerinizle harika anılar biriktirecek, rap müziği damarlarınızda hissedeceksiniz. Sevilen ikilinin hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacağı bu konserde siz de olmalı ve eğlenceyi doruklarda yaşamalısınız. Biletlerinizi indirimli fiyat avantajı sunan Bubilet'ten hemen alabilirsiniz.

  • Yer: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu / İzmir
  • Tarih: 16 Ağustos 2022
  • Saat: 21:15
Summer Cem Konseri
Summer Cem Konseri
Öküz Didim 13 Ağustos Cumartesi - 22:00İncele
Çakal - Reckol Konseri
Çakal - Reckol Konseri
-, Edremit, Ooze Venue16 Ağustos Salı - 21:15İncele