İzmir Ağustos Türkçe Rock Konserleri

KonserlerKaan Akburu01 Ağustos 2022
İzmir Ağustos Türkçe Rock Konserleri
İçindekiler

Yaz aylarının yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz birbirinden harika rock konserleri sizleri bekliyor. Sevilen rock gruplarının bir araya gelip en güzel şarkılarını seslendireceği bu konserlerde doyasıya eğlenmek sizin de hakkınız! Rock müziğin keyif veren ritminden uzak kalmamanız için sizlere Ağustos ayı İzmir rock konserlerini listeledik. Hemen listeye göz atmalı ve heyecanlı atmosfere sahip konserlerdeki yerinizi almalısınız.

Manga Konseri

Rock müziğini sadece ülkemizde değil dünya çapında temsil edip sevdiren Manga grubu, en özel şarkılarını seslendirmek üzere İzmir'de konser verecek. Manga konseri, 18 Ağustos Perşembe günü İzmir Arena'da gerçekleşecek. Manga, "Bir Kadın Çizeceksin", "We Could Be The Same" ve "Dursun Zaman" gibi kaliteli şarkılarıyla adeta zamanı durduracak! Bu şahane konserde siz de sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek isterseniz biletlerinizi Bubilet'ten hemen alabilirsiniz.

  • Yer: İzmir Arena / İzmir
  • Tarih: 18 Ağustos 2022
  • Saat: 19:00

Adamlar Konseri

Rock müziğin efsane gruplarından biri olan Adamlar, edebiyattan esintiler taşıyan şarkılarını seslendirmek üzere İzmir'de konser verecek. Adamlar Konseri, 9 Ağustos Salı günü Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleşecek. Turgut Uyar gibi başarılı edebiyatçıların eserlerini rock müzik ile harmanlayıp ortaya şahane şarkılar çıkaran grup, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. Siz de bu muhteşem rock konseriyle gecenize renk katmak isterseniz biletlerinizi koltuk seçme imkanı sunan Bubilet'ten hemen alabilir, grubun şarkılarına en önden eşlik edebilirsiniz.

  • Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu / İzmir
  • Tarih: 9 Ağustos 2022
  • Saat: 21:00

Necati ve Saykolar Konseri

2011 yılında kurulan Necati ve Saykolar, kısa süre içerisinde adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış bir gruptur. Birbirinden güzel şarkıları ile rock müziğini sevdiren grup, İzmir'de sahne alarak hayranlarına seslenecek. Necati ve Saykolar Konseri, 13 Ağustos Cumartesi günü Lighthouse Pool & Pub'da gerçekleşecek. Siz de bu şahane konserde sevdiğiniz sanatçıların şarkılarına eşlik etmek isterseniz biletlerinizi hemen Bubilet'ten satın alabilir, kendinizi rock müziğin kollarına bırakabilirsiniz.

  • Yer: Lighthouse Pool & Pub / İzmir
  • Tarih: 13 Ağustos 2022
  • Saat: 22:00
Adamlar Konseri
Adamlar Konseri
Turkcell Vadi, Harbiye14 Ağustos Pazar - 20:00İncele
maNga Konseri
maNga Konseri
İzmir Arena, Harbiye, Van Yüzüncü Yıl Kapalı Spor Salonu , Beşiktaş, GAÜN Mâvera KSM – Açıkhava Sahnesi, Bartın Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonu, Bayburt Kapalı Spor Salonu, Erzurum Kazım Karabekir Kapalı Spor Salonu, Gebze Kapalı Spor Salonu18 Ağustos Perşembe - 19:00İncele
Necati ve Saykolar Konseri
Necati ve Saykolar Konseri
Echo Performance Hall19 Ağustos Cuma - 20:00İncele